Ordu Belediyesi 11 dönüm arsa satacak

12.07.2017 18:12:37 tarihinde eklendi, 433 kez okundu
Mülkiyeti Ordu Büyükşehir Belediyesi adına kayıtlı, Altınordu İlçesi Kirazlimanı Mahallesi 4941 ada 1 parselde bulunan 11.586,44 m² yüzölçümlü taşınmaz “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı”na göre 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu nun 35/a maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü ile ihaleye çıkartıldı.

İhale  26.07.2017 Çarşamba günü Saat: 14:10’de Kapalı Teklif (artırma) usulü yapılacak.

İhale konusu işin tahmin edilen bedeli 33 milyon liradır. Geçici Teminat miktarı ise ihale bedelinin yüzde 3’ü olan 990 bin lira olarak belirlendi.

İdare Payı, İhalede sunulacak avan proje ve ekspertiz değerlendirmesi sonucuna göre taşınmazın üzerine yapılacak ve proje bitiminde satışa konu olacak bağımsız bölümlerin satışından elde edilen toplam gelirin en az yüzde 35 pay bedeli üzerinden artırılarak yapılacak.

İhale, Şartname ve ekleri İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı – Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğünden, 1.000,00 TL bedelle satın alınabilir.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS