ILGIN İNŞAAT, WE Haliç projesiyle Bayram’da vade farksız 48 ay taksitle ev sahibi yapacak

31.08.2017 14:25:53 tarihinde eklendi, 510 kez okundu
TOKİ ve Emlak Konut´un en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla sektöre kazandırdığı Türkiye´nin ilk master planlı dönüşüm projesi olan WE Haliç´e özel olarak sunduğu Kurban Bayramı kampanyası aracılığıyla, bayramda da ev sahibi yapıyor.

ILGIN İNŞAAT,

WE Haliç projesiyle

Bayram’da vade farksız 48 ay taksitle ev sahibi yapacak

TOKİ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla sektöre kazandırdığı Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olan WE Haliç’e özel olarak sunduğu Kurban Bayramı kampanyası aracılığıyla, bayramda da ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında; yatırımcılara şirket bünyesinde, We Ilgın Finans Modeli’yle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor. Bölgeye ilk defa büyük ölçekli değişim ve yenileme hareketi getiren, Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla fark yaratan, ticari ve sosyal donatılarıyla özlenen mahalle konseptini yatırımcıların ayağına getiren projede, daire fiyatları 229 bin TLden başlıyor. 

TOKİ’ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak sektörde elde ettiği deneyimi, ilk markalı konut projesi WE Haliç’de, Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla yatırımcılarla buluşturan Ilgın İnşaat, Kurban Bayramı’na özel sunduğu kampanya ile yatırımcıları, 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçenekleri sunan WE Ilgın Finans Modeli ile tanıştırıyor. Son bir yıldır Türkiye’nin hızla gelişen bölgesi Gaziosmanpaşa’da yükselen We Haliç projesi, Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor Bölgede tarihi yarımadaya komşu ilk yaşam projesi olarak pirim potansiyelini hızla artırırken, yatırımcıların taleplerini de üst noktaya taşıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla fark yaratırken, büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış yeşil alanları, daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile doğayla iç içe bir yaşam konforu sunuyor. Uluslararası çevre dostu mahalle sertifikalarından Leed- ND Gold sertifikasına aday olan proje, Türkiye’nin çevre dostu örnek bir mahallesi olmaya hazırlanıyor. 

Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi

Kentsel dönüşümün yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulaşım projelerinin de adresi olan bölgede, Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olarak Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla, çevre dostu tüm donatılarıyla eşsiz bir yatırım fırsatı sunduklarına dikkat çeken WE Haliç Satış ve Pazarlamadan Sorumlu  Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, “Yatırımcılarımızı yapılan ve planlanan ulaştırma yatırımlarıyla Türkiye’nin en hızla gelişen bölgesinde, tarihi yarımadaya komşu ilk yaşam projesinden ev sahibi yapmak için bayrama özel çok cazip ödeme seçeneği sunan bir kampanya başlattık. Kampanyamızdan yararlanacak yatırımcılarımız, 48 aya uzanan vade farksız ödeme avantajını yaşayacak.” dedi.

Dönüşüme Ilgın İnşaat imzası

WE Haliç projesi aracılığıyla, 4 metro hattı ve 2 teleferik hattı ve 2 tünel yatırımının yanı sıra 13 ayrı kentsel dönüşüm projesiyle hızlı bir gelişim süreci içerisinde yer alan bölgenin yeniden dönüşümüne aktif olarak katkı sağladıklarının altını çizen Bucak, “Ilgın İnşaat olarak We Haliç projesiyle bölgenin dönüşümüne liderlik ederek, tarihi yarımadaya komşu yeni bir yaşam projesini hayata geçiriyoruz. Projemiz aracılığıyla bölgeye 1.2 milyar liralık büyüklüğe sahip, büyük ölçekli bir değişim ve yenilenme hareketi getirmenin mutluluğu ve haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin master planlı ilk kentsel dönüşüm projesi olarak sektörümüze liderlik edeceğine inandığımız projemizle, Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğinde bölgenin geleceğini şekillendirerek dönüşümün başlangıcına imza atıyoruz.”

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 24 bin 500 metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor.

Osmanlı mimarisi modern mimariyle buluştu 

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen We Haliç, sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor.  Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Stüdyodan 5+1’e kadar daire seçenekleri

We Haliç’te 40 m2 lik stüdyolardan başlayıp farklı daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 2,90 m tavan yüksekliğine sahip daire seçenekleri yer alıyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 229 bin liradan başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor.  We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor.

Şehrin kalbinin attığı yerde üst düzey yaşam konforu

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla üst düzey yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

 

Ilgın İnşaat Hakkında

1990 yılında kurulan Ilgın İnşaat, 30 yıla yaklaşan sektör deneyiminden aldığı güçle, Türk inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Planlı ve istikrarlı büyüme stratejisiyle sektöre yeni kulvarlar kazandıran şirket; marka konut, toplu konut, eğitim kurumu, iş merkezi, hastane ve alt yapı gibi farklı alanlarda inşaat ve taahhüt çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kiliste 10 bine yakın konutun inşaatına imzasını atan ve bugüne kadar 2 milyon m2’den fazla inşaat yapımı gerçekleştirerek kamu ve özel sektöre çok önemli taahhüt hizmetleri sunan Ilgın İnşaat, TOKİ ve Emlak Konut’un da en büyük müteahhit firmalarından olmuştur. Sahip olduğu deneyimi, binlerce çalışanı, sağlam kurumsal yapısı ve güçlü finans kaynağıyla tamamlayarak bugüne kadar çok sayıda projeye imza atan şirket, üstlendiği tüm projelerini söz verdiği zamanda, söz verdiği şekilde başarıyla tamamlayarak gelişimini sürdürmektedir.

 Gülüzar RESULOĞLU

POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS