"ÖMÜR İSTANBUL" ESENLER’İ LÜKS KONUTLA TANIŞTIRIYOR

21.09.2017 14:49:32 tarihinde eklendi, 434 kez okundu
Türkiye´nin ilk kentsel dönüşüm projesi Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları´nın yanı sıra hayata geçirdiği diğer projeler ile Türkiye´ye örnek olan Esenler Belediyesi, kentsel dönüşümde yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

ESENLER'DE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

"ÖMÜR İSTANBUL" ESENLER'İ LÜKS KONUTLA TANIŞTIRIYOR

Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projesi Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'nın yanı sıra hayata geçirdiği diğer projeler ile Türkiye'ye örnek olan Esenler Belediyesi, kentsel dönüşümde yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

Esenler Belediyesi, ESKON A.Ş. ve Efitaş İnşaat ortaklığı ile Esenler'in ilk nitelikli lüks konut projesi olacak Ömür İstanbul'u hayata geçiriyor. Esenler Turgut Reis Mahallesi'nde 10 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek Ömür İstanbul projesi, 278 konut, 3 ticari ünite ve sosyal tesislerden oluşacak. Kentsel dönüşüm projelerine örnek olarak lüks konut anlayışındaki çıtayı da yukarıya taşıyacak Ömür İstanbul'da, 1+1'den 4+1'e 95 ila 310 metrekare arasında değişen farklı büyüklük ve tipte pek çok daire seçeneği olacak.

Merkezi konumuyla dikkat çeken Ömür İstanbul projesi, Tekstilkent, Giyimkent, İSTOÇ ve Hal gibi ticaret merkezleri ile İstanbul'un iki önemli ulaşım aksı olan E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alıyor. İstanbul'un dünyaya açılan penceresi Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafedeki Ömür İstanbul projesi, 2018'in başında hizmete açılması beklenen Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu ise projeye sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Gösku'nun katılımıyla gerçekleştirilecek Ömür İstanbul projesinin lansman toplantısında kuruluşunuzu temsilen bir arkadaşımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Belediye Başkanlığı Basın Danışmanlığı

Tarih : 22 Eylül Cuma
Saat : 9.00 (Kahvaltı) - 10.00 (Lansman)
Yer : Tekstilkent Ramada Otel / Esenler

Bilgi için : Hüseyin Akman 0 530 767 00 57
Emre Koşapınar 0 554 233 31 17

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS