"Securitas 2020´ye teknolojik dönüşümle girecek"

27.10.2017 18:56:13 tarihinde eklendi, 357 kez okundu
Securitas Türkiye Ülke Başkanı Kösereisoğlu, "Entegre güvenlik çözümlerine ağırlık veriyoruz. Securitas Türkiye 2020 yılına teknolojik dönüşümle girecek" dedi.

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, entegre güvenlik çözümlerine ağırlık verdiklerini belirterek, şirketin 2020 yılına teknolojik dönüşümle gireceğini bildirdi.

Securitas'tan yapılan açıklamaya göre, "Securitas Başlama Vuruşu Toplantısı", şirketin idari kadrosunun katılımıyla Antalya'da gerçekleştirildi.

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Kösereisoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, 2020 hedeflerine doğru yola çıktıklarını aktararak, 2017'nin kendileri için oldukça verimli geçtiğini ve beklentilerinin üzerinde bir büyüme sağladıklarını belirtti.

Bu hızla devam ettikleri takdirde Securitas'ın 2020 hedeflerini revize etmek durumunda kalacaklarını ifade eden Kösereislioğlu, "2020 hedeflerine bir adım daha yaklaştık. Şu an grubun içinde Avrupa'nın en büyük 10. ülkesi konumundayız. Yol haritamızdaki hedeflere giderek yaklaşıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.


- "Elektronik güvenlik çözümlerinin cirodaki payını 2'ye katladık"


Murat Kösereisoğlu, entegre güvenlik çözümlerine ağırlık verdiklerine değinerek, şunları kaydetti:

"Securitas Türkiye 2020 yılına teknolojik dönüşümle girecek. Teknolojiye yatırımlarımız her yıl katlanarak artıyor. 2017'de elektronik güvenlik çözümlerinin cirodaki payını ise 2'ye katladık. Bu başarımızı 2018'de de sürdürmeyi planlıyoruz. Sunduğumuz hizmetleri teknolojiyle desteklemeye, güvenlikte bilgi liderliği misyonumuzla sektöre yenilikler katmaya devam edeceğiz."

Securitas Grup Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Aime Lyagre ise güvenlik sektörünün dünyadaki konumu ve Securitas'ın bu pazardaki yerine dair bilgilendirme yaptı.

Üç gün süren "Securitas Başlama Vuruşu Toplantısı"nda şirketin 2017 yılı değerlendirildi ve 2018 hedefleri ele alındı.

Toplantıda, konularında uzman üç farklı konuşmacı tarafından çalışanlara şirketin 2020 yılı yolculuğunda teknolojik dönüşüm, bilişsel esneklik, dijital dönüşüm ve inovasyon konuları etrafında "hayal kurma" ve "hayallerini gerçekleştirme" yönünde mesajlar verildi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS