Karmod Prefabrik, Suudi Arabistan´da poliklinik kurdu

01.12.2017 20:06:13 tarihinde eklendi, 557 kez okundu
El Şarkiye şehrinde kurulan Meshfa Sağlık Merkezi Poliklinik binasında 21 adet hasta muayene odası yer alıyor

Karmod Prefabrik açıklamasına göre, Suudi Arabistan'ın doğu bölgesinin başkenti Dammam (El Şarkiye) şehrinde kurulan Meshfa Sağlık Merkezi Poliklinik binasında 21 adet hasta muayene odası yer alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Dış Ticaret Müdürü Taner Öztürk, yeni nesil konteyner modeliyle iki katlı kurulum yapılan binanın uzun yıllar hizmet vereceğini belirtti. 

Karmod olarak geliştirdikleri yeni nesil konteynerin üretimden kuruluma çok sayıda avantaj içerdiğini vurgulayan Öztürk şunları kaydetti:

"Yeni nesil konteyner üretim hızı, sevkiyat ve kurulum kolaylığı ile şantiye yapılarından ofislere, hastane yapılarından okullara dünya genelinde bir çok alanda tercih edilen yapı modeli oldu. Bant sistemimizde tamamen demonte paket sistemle hazırlanan yapılarımız uluslararası nakliye standartlarında montaj yerine sevk edilerek ekiplerimizce kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim ediliyor. Vidalı ve geçmeli sisteme sahip yapılarımızı arzu eden müşterilerimiz montaj kılavuzu yardımıyla kendileri de kurulum yapabiliyor.

Konteynerimiz birleşimli kurulumla üç kata kadar çok katlı büyük ebatlı yapı tercihlerine çözüm sunuyor. 125 mm çatı ve 50 mm duvar sandviç panel kalınlığı ile sıcak soğuk tüm iklim şartlarında kullanılabiliyor. Dammam poliklinik projesinde klasik üretimlerin dışında her biri 36 metrekare alan sunan 3x12 üniteler kullandık. Elektrik armatürlerine kadar kullanılan her malzemeyi Türkiye’den gönderdiğimiz 320 metrekare büyüklükteki Poliklinik binasını 1 hafta gibi kısa sürede kurulumla teslim ediyoruz."


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS