Kira yardımı sorgulama sayfası açıldı! TIKLA/ Kira yardımı ne zaman başlar?

25.01.2016 11:05:03 tarihinde eklendi, 2241 kez okundu
Kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı için başvuru yapıp ödeme alamayan vatandaşlar için ´Kira Yardımı Sorgulama´ sayfası açıldı.

Kira yardımı sorgulama sayfası açıldı! TIKLA/ Kira yardımı ne zaman başlar?

 

Kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı için başvuru yapıp ödeme alamayan vatandaşlar için 'Kira Yardımı Sorgulama' sayfası açıldı.

 

Kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı için başvuruda bulunup ödeme alamayan vatandaşlar için sorgulama sayfası açıldı.

Kira yardımı sorgula kira yardımı için gerekli belgeler nelerdir? Kira yardımı ne zaman başlar? Kira yardımı ne zaman başlar? Tüm bu soruların cevabı bu haberde internethaber.com'da... 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı başvurusu yapıp hala ödeme alamayanlar için kira yardımı sorgulama sayfası açtı. Kira yardımı alamayanlar, bu arama sayfasında eksik evrak bilgilerini öğrenebilecekler.

KİRA YARDIMI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

kira yardımı sorgulama, kira yardımı online başvuru, kira yardımı ne zaman başlar, kira yardımı fikirtepe, kira yardımı için istenen belgeler


EKSİK EVRAK BİLGİLERİNE ONLİNE ULAŞIM


6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun kapsamında "Kira Yardımı Başvurusu" yapmış olanlar; yürürlükte olan kanun, yönetmelik ve genelge çerçevesinde tamamlanması gereken eksik evrak bilgisi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sayfasından ulaşa bilecekler.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS