Businist Office m2´si 4 bin dolardan satıştaBusinist Office m2´si 4 bin dolardan satışta

02.02.2016 10:27:41 tarihinde eklendi, 853 kez okundu
550 milyon TL yatırım değeriyle SVR Group tarafından hayata geçirilen Businist Office lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Businist Office m2'si 4 bin dolardan satışta

 

550 milyon TL yatırım değeriyle SVR Group tarafından hayata geçirilen Businist Office lokasyonuyla dikkat çekiyor.

 

Kentsel Dönüşümün'ün simgesi Fikirtepe'de SVR Group tarafından hayata geçirilen Businist Office projesi ruhsat aşamasında.

Ruhsat alımından sonra projede satışlar başlayacak. İstanbul'un en büyük ofis projelerinden olmayı hedefleyen Businist Office projesi ulaşım ağlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

İnşaat sektörünün deneyimli markalarının oluşturduğu Selimoğlu İnşaat, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı şirketleri SVR Grup’u kurarak kentsel dönüşümde İstanbul’un simge alanı haline gelen Fikirtepe’de BUSINIST OFFICE projesini hayata geçiriyor.

İstanbul’un tam kalbinde, yeni açılacak Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında yer alacak E5 cepheli proje;Marmaray’dan Metro’ya ve Kalamış Marina’ya kadar tüm yolların kesiştiği noktada,Boğaz hattına yakınlığıyla en değerli lokasyonlardan olan Fikirtepe’de 2 etap halinde hayata geçirilecektir.

Projenin lansmanı yapılan 1.Etabında; 116 bin m² inşaat alanında 3 blok halinde yükselecek BUSINIST OFFICEprojesinde, toplamda 393 ofis ünitesi ile 22 adet ticari alanyer alacaktır. Proje, yüksek prim potansiyeli ve yarattığı katmadeğer ile daha lansmanı yapılmadan yerli-yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

İstanbul’da kentsel dönüşümün simge alanı haline gelen Fikirtepe, İstanbul Boğazı’na yakınve en değerli bölgelerden biri olması itibariyle, yerli-yabancı yatırımcıların cazibe merkezi haline gelmiştir. Yabancı yatırımcıların merceği altına giren bölgede,inşaat sektörünün önde gelen firmaları Selimoğlu İnşaat, Vartaş Yapı ve Rochel Yapı ortaklığıyla kurulan SVR Grup’un projesi olan BUSINIST OFFICEhayata geçecektir. İstanbul’un kalbinde yer alan Fikirtepe’de,Metro’dan Marmaray’a ve Kalamış Marina’ya kadar tüm ulaşım yollarının kesiştiği noktada, bölgenin en değerli ticari merkezi olacaktır.

Fikirtepe’yi modern ofisle tanıştıran proje: ‘BUSINIST OFFICE’

Businist Office Fiyatlar

Projenin 26 Mayıs’ta düzenlenen lansman toplantısında SVR Grup adına konuşan Aydoğan Selimoğlu,toplam yatırım değeri 550 milyon TL olan projede m² satış fiyatlarının 4 bin dolardan başlayıp 6 bin dolara kadar çıktığını’ söyledi.

Aydoğan Selimoğlu, Fikirtepe'de hayata geçecek olan BUSINIST OFFICEprojesinin lansman fiyatları ile yerli ve yabancı yatırımcılara cazip yatırım fırsatları sunduğunu vurguladı.

İstanbul’un yükselen değeri olan Yeni Fikirtepe’ye inandıkları için burada BUSINIST OFFICE projesini geliştirdiklerine işaret eden Selimoğlu, “Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin başladığı bölge, geliştirilen plan ve projelerle İstanbul’un en modern bölgelerinden biri haline gelecek. Bölge; bu özelliği ile şimdiden İstanbul’un cazibe merkezi haline geldi. Öyle bir proje tasarladık ki; burada çalışanlar evlerine dönmek istemeyecekler” dedi.

Prestijli ofisler...

Ulaşım akslarına yakın ve merkezi bir lokasyonda yer alan projede, kat bazında 1.250m² lik ofis alanları bulunduğuna işaret eden Selimoğlu, projenin özelliklerini şöyle sıralıyor:

“Özel planlaması ile rahat bölümlenebilme özelliğine sahip olan projede, kullanılabilir net ofis alanları çeşitli m² seçeneklerini barındırıyor. Ofislerdeki kat yüksekliğinin 3,85 metre olarak tasarlanması da projeye ayrı bir ferahlık katıyor. Böylece hayatın büyük kısmının geçtiği çalışma ortamlarına, m² ile birlikte m³ kavramı da kazandırılmış oluyor. Binaların tasarımında; çalışma koşullarının verimini artırmak amacıyla, batı güneşinin olumsuz etkilerini azaltacak yönlendirmeler yapılmış, cephe projelerinde bu kriter dikkate alınarak projeler oluşturulmuştur. Kat bazında tasarlanan balkonlu ofisler ile; çalışanlara verimli olduğu kadar, konforlu çalışma alanları sunulmuştur. Çarşı katında yer alan mağazalar ile; hem yakın çevresine, hem de üzerinde yer alan ofis katlarına hizmet veren dinamik ve ferah sokak dokusu tasarlanmıştır.”

SVR Grup ortağı, Vartaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, projenin çevresindeki konut yoğunluğunun içerisinde, tek ticari ada olmasıyla önemli bir yere sahip olduğunu ayrıca belirtti.

SVR Grup ortağı, Rochel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çubukcu ise, projenin lokasyonu ve nitelikleri ile yatırımcısına kazandıracak bir proje olarak öne çıktığını vurguladı.

Businist Office Üç kuleden oluşuyor

Mimari projesi EFEKTA MİMARLIK tarafından hazırlanan projenin 1. Etabının toplam inşaat alanı 116.600 m²’ den oluşuyor. Projede, Kule A’da 190 adet ofis, Kule B’de 189 adet ofis, Kule C’de14 adet ofis olmak üzere toplam 393 adet ofis bulunuyor.

Ofisler, 45 m² ile 320 m²arasında değişen modülasyonlar ve mimari proje esnekliği sayesinde kat bazında maksimum 1250 m² ye kadar farklı kullanım alanı alternatifleri sunmaktadır.

Zemin katta yer alan22 adet ticari alan; 60 m² ile 380 m² arasında değişen büyüklüklere sahiptir.

Businist Office Nerede?

Modern mimarisi ve verimli kullanım planlamasının önemli yer tuttuğu proje; Metrobüs, Metro, E-5, Marmaray, Avrasya Tüneli çıkışı ve BoğazKöprüsü gibi İstanbul ulaşım akslarının göbeğinde yer alması ile, merkezi vekolay ulaşılabilir bir proje olarak dikkat çekiyor.

BUSINIST OFFICE, Yeni Fikirtepe’de tek OFİS PROJESİ olması ile de,kendisine ve bölgeye ayrı bir değer katmaktadır. Toplam 1.024 araçlık kapalıotopark imkanı sağlayan projede, her bir bağımsız bölüm için otopark sayısı genel m²’ye göre belirlenip hak sahiplerine verilecektir.

Projede tüm ofisler, SHELL&CORE şeklinde;asansör holleri,giriş,lobi,vb.. genel mekanların dekorasyonları tamamlanmış, ofislerin elektrik-mekanik altyapısı sınıra gelmiş şekilde teslim edilecektir.

Toplantı ve eğitim odaları,IT destek hizmetleri,‘Cafe ve Restaurantlar’, Arşivleme için depolar, kuru temizleme,terzi,lostra,kuaför,kırtasiye,copy center(baskı merkezi),eczane,vale, fitness club,eğlence merkezi,kreş,sağlık merkezi,ibadet alanıgibi isteğe bağlı hizmetler de projede yer alacak yatırımcılara sunulacak özellikler arasında yerini alıyor.

Üstün güvenlik önlemleri ile dikkat çeken projede, bina otomasyonu, otopark ve servis sirkülasyonu en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS